چهاردهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان ۶ و ۷ دی ماه ۹۷

هفته ملی پژوهش و فناوری

با توجه نزدیک شدن به هفته پژوهش و فناوری، شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان در هفته‌ی پژوهش‌ ملی و استانی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی سازمان‌های علمی و اجرایی استان اصفهان را عهده دار است.

با توجه به سیاست‌های جاری در برگزاری این رویداد مهم، هدف از برپایی این نمایشگاه علاوه بر فرصت دیده شدن برای پژوهشگران و فناوران در حوزه‌های مختلف علم و فناوری، عرضه توانایی‌ها به سازمان‌ها و مراکز صنعتی دیگر به ‌منظور بهره‌برداری از تجربیات و دانش ارائه‌شده در رفع نیازهای فعلی و آتی آنها است.

ازاین‌رو در نمایشگاه امسال هدف‌ اصلی آن است که این فرصت برای کسانی فراهم شود که نیازهای پژوهشی و فناورانه‌ی فراتر از سازمان خود را شناخته‌اند و برای رفع آن‌ها می‌توانند راه‌کار ارائه نمایند و نیز برای کسانی که مشکلات سازمانی خود را به‌خوبی شناخته‌اند و می‌توانند با عرضه‌ی دقیق مسائل خود، نظر صاحبان ایده و دانش را برای رفع مشکل‌شان جلب کنند.

با توجه به مسئولیت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در هفته پژوهش و فناوری استان، نمایشگاه امسال هم‌زمان و همراه با نمایشگاه چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی درتاریخ ۶ و ۷ دی‌ماه در سیتی‌سنتر اصفهان با مدیریت شبکه پژوهش و فناوری برگزار می‌شود.